Kurumsal / Hakkımızda

ADREM Özel Eğitim ve Danışmanlık Ticaret a.ş. 2012 yılında kurulurken; Ülkelerin gelişmesinde ve kalkınmasında bilgi, beceri ve iş alışkanlıklarına sahip, bilginin gücüne inanan bireylere, eğitim, mesleki yeterliliklerini geliştirme, eğitim ihtiyaçlarını belirleme, değişimleri gözlemleyebilme, ihtiyaçlara özel çözüm önerileri sunabilme ve ülke gerçeklerini göz ardı etmeden hedefleri doğrultusunda çalışan bir Eğitim merkezi kimliği ile yola çıktı.


ADREM Özel Eğitim ve Danışmanlık Merkezi olarak hizmet verdiği alanlarda Türkiye’nin en saygın kurumu olma yolunda ilerlerken dürüstlük ilkesinden yola çıkarak teori ve pratiğin beraber uygulandığı, ihtiyaçlara cevap verebilen, çözüm odaklı, güncel ve interaktif yöntemlerle seminer programları  düzenleyen kaliteden ödün vermeyen bir kurum olma yolunda hızla ilerlediğini yaptığı başarılı çalışmalarla gösterdi.


Aynı zamanda ADREM Özel Eğitim ve Danışmanlık a.ş., ‘Ulaştırma ve Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’ ınca 2012 yılı itibariyle Karayolları ile Tehlikeli Madde Taşıyan Araç Sürücülerine Yönelik Eğitimleri Düzenlemek üzere yetkilendirilmiş seçkin kuruluşlardan biri oldu.


Ülkemizde de gelişmiş ülkelerin seviyesine çıkabilmek, onlarla eşit şartlarda yarışabilmek için mesleki eğitime verilen önem her geçen gün büyümektedir. Bizde öğrenmekten yaşam boyu kopmayan, sürekli kendini yenileyen, gelişen ve değişiklikleri takip eden ADREM Özel Eğitim Akademisi olarak hem Kocaeli bölgesinde hem de Türkiye genelinde hizmet vererek bu alandaki önemli bir ihtiyacı karşılamış olduk.